Dovanų kuponas - puikus pasirinkimas, jei sunku išrinkti dovaną. O taip pat puikus sprendimas, jei dovanos reikia čia ir dabar.

Dovanų kuponą galite išleisti bet kurioms šioje elektroninėje parduotuvėje siūlomoms prekėms. Norėdami panaudoti kuponą, išsirinkite prekes ir atsiskaitymo skiltyje įveskite dovanų kupono numerį. Kupono sumą galite panaudoti keliems užsakymams. Jei kupono suma bus mažesnė nei jūsų užsakymo suma, trūkumą galėsite sumokėti pinigų pervedimu. Kuponas galioja 12 mėn nuo įsigijimo dienos.

Įsigyti ir panaudoti kuponą išties lengva. Tai galite padaryti dviem būdais:

  1. Įsigyti virtualų dovanų kuponą.

    Kiek žemiau spauskite „Įsigyti kuponą“. Pasirinkite sumą ir įdėkite į krepšelį. Apmokėkite. Savo elektroniniame pašte netrukus gausite laišką su kupono numeriu. Laišką galite persiųsti žmogui, kuriam norite padovanoti dovaną arba tiesiog įrašyti kupono numerį į pasirinktą sveikinimo atviruką ir parašyti sumą bei mūsų svetainės adresą.

  2. Įsigyti virtualų dovanų kuponą ir atsispausdinti namuose.

    Pasirinkę kuponą ir įdėję jį į prekių krepšelį, sugrįžkite į šią skiltį ir žemiau pasirinkite „Atsisiųsti spausdinimo maketą“. Pridėkite nemokamą kupono šabloną į prekių krepšelį. Apmokėkite. Savo elektroniniame pašte netrukus rasite laišką su spausdinimo maketu ir laišką su jums sugeneruotu kupono numeriu. Atsispausdinkite kuponą ir įrašykite kupono numerį.