AKVARELĖS EDUKACIJA

„Lašas po lašo“

Akvarelės technika suteikia laisvės pojūtį – spalva, vanduo ir nevaržomas liejimas...

Užsiėmimo metu dalyviai išbandys kelis įdomius akvarelės liejimo būdus, sužinos kaip derinti spalvas, pasiners į kūrybinį procesą. Edukacijos rezultatas- žaismingi abstraktūs piešinėliai.

Akvarelės edukacijos/užsiėmimai

AKVARELĖS EDUKACIJA

Skirtukai knygoms – maloni smulkmena, nuoširdi ir neįpareigojanti dovana! Padovanok savo ar draugo knygai skirtuką!

Edukacijos rezultatas- žaismingi skirtukai, sukurti įvairiais ir smagiais akvarelės liejimo būdais.

„Dovanok knygai skirtuką“

Akvarelės edukacijos/užsiėmimai
Akvarelės edukacijos/užsiėmimai

AKVARELĖS EDUKACIJA

Prabangiausias - rankų darbo atvirukas

„Jei atvirukas savo rankų darbo – jis pranoksta visus kitus sveikinimus. Tai reiškia, kad žmogui parodomas didžiausias dėmesys, nes siuntėjas rado laiko ne tik sugalvoti sveikinimą konkrečiam žmogui, jį ranka užrašyti, bet ir gaminti atviruką” (Arminas Lydeka).

Edukacijos rezultatas - dovanėlė brangiam žmogui, kurioje bus mielas, mažytis atvirukas, jam pritaikytas mažas rėmelis ir dėžutė.

AKVARELĖS EDUKACIJA

„Spalvų lietus“

Edukacijos metu dalyviai susipažins su spalvotyros pradmenimis ir akvarelės technika. Patys išmėgins įdomius akvarelės liejimo būdus. Nusipieš keletą spalvingų piešinėlių. Dalyviai lankysis akvarelės dirbtuvėlėse. Jose patys išmėgins keletą smagių, žaidimo forma pateiktų akvarelės liejimo metodų. Eigoje susipažins su priemonėmis, išmoks jomis teisingai naudotis ir jas tausoti. Šlapia akvarelės technika pieš abstrakčius piešinius, laisvai lies spalvas. Praktikoje panaudos spalvotyros pagrindus, susipažins su pagrindiniais spalvotyros terminais.

Akvarelės edukacijos/kultūros pasas