Grąžinimo politika

Jei prekė netiko ar nepatiko ją galite grąžinti per 14 dienų nuo sekančios dienos po prekės gavimo. Prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, tokia kokią gavote. Prieš siunčiant prekę parašykite mums elekroniniu paštu kaptkuryba@gmail.com ir parašykite, kodėl norite grąžinti, kad žinotumėme, kur reikia patobulėti. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Jei apsigalvojote ir norite atšaukti užsakymą, o prekė jums dar net nėra išsiųsta – skambinkite 869603580 arba praneškite el. paštu kaptkuryba@gmail.com.

Jeigu gavote nekokybišką prekę ar prekė buvo sugadinta pristatymo metu, kreipkitės el. paštu kaptkuryba@gmail.com. Jūs galėsite pasirinkti ar prekę pataisyti, pakeisti nauja tokia pačia kokybiška preke ar grąžinti pinigus.

Prekės grąžinamos per paštomatą:

Ugnė Vitonytė

+37069603580

Omniva Druskininkų TOPO CENTRAS paštomatas (M. K. Čiurlionio g. 55, Druskininkai)

DPD Čiurlionio MAXIMA DPD paštomatas (M. K. Čiurlionio g. 99, Druskininkai)

Lp express PC Malonė paštomatas (M. K. Čiurlionio g. 50, Druskininkai)

Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 14 dienų nuo grąžintų prekių gavimo dienos. Pinigus grąžinsime pavedimu į sąskaitą, iš kurios apmokėjote arba į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą galite rasti adresu http://www.vartotojucentras.lt/straipsnis_ist.php?ist=25.
Prašymą/skundą
dėl įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/